Rady a tipy

Krásné vstupní dveře si zaslouží i krásné okolí

Publikováno: 10.01.2018

Nemluvíme nyní o adventních věncích ani jiných sezónních dekoracích – řeč je o vybavení interiéru […]

Jak vánočně vyzdobit dřevěná okna a vchodové dveře

Publikováno: 06.12.2017

Hledáte inspiraci, jak si vánočně vyzdobit okna a dveře, aniž byste do nich museli zatloukat hřebíky nebo je jinak ničit? Přečtěte si náš článek.

Jak se správně postarat o dřevěná okna a dveře před zimou?

Publikováno: 10.11.2017

Poradíme vám, jak správně ošetřit vaše dřevěná okna a dveře ještě před příchodem zimy. Eurookna tak vydrží ještě déle jako nová!

Jak správně pečovat o dřevěné okenice?

Publikováno: 07.08.2017

Víte jak správně pečovat o vaše dřevěné okenice, aby ani po letech neztratily své původní kouzlo? Vše se dozvíte v našem článku.

Historie dřevěných okenic a proč je chtít i dnes

Publikováno: 18.07.2017

Přečtěte si zajímavosti z historie okenic. Kde vlastně vznikly a jak došly ke své dnešní podobě, jaké jsou jejich hlavní funkce a proč byste je měli chtít i dnes?

Posuvné a skládací prosklené stěny = ideální řešení na léto

Publikováno: 13.06.2017

Celoročně vám zaručí krásný výhled a více světla v interiéru. V létě navíc pohodlný vstup z domu přímo na terasu, balkon či zahradu. Co? Prosklené stěny!

Jak vybrat správnou barvu vchodových dveří?

Publikováno: 29.05.2017

Vybíráte si právě nové vchodové dveře pro svůj dům či byt a nejste si jistí, jakou máte zvolit barevnost? Pomoc najdete v našem článku!

Jaká okna pro pasivní a nízkoenergetické domy?

Publikováno: 20.04.2017

Věděli jste, podle čeho si správně vybrat vhodná okna do nízkoenergetického či pasivního domu? Užitečné rady najdete v tomto článku!

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.