Rady a tipy

Jak správně pečovat o vchodové dveře

Dřevěné i dřevohliníkové vchodové dveře jsou ozdobou každého bydlení. Vypadat krásně mohou klidně i dlouhá […]

TTK Nostalgie – tradiční design s moderními vlastnostmi

Retro a vintage se v módě i designu vrací opět na výsluní. A je to dobře. […]

Typy oken a podle čeho je rozlišujeme

Slovo okno je zdánlivě jednoznačný pojem, který v sobě však při bližším prozkoumání skrývá celé desítky, […]

Větrání na mikroventilaci – kdy ho využít a kdy se mu vyhnout?

Funkcí větrání na mikroventilaci jsou vybavena téměř všechna moderní okna. Víte ale, kdy a jak tuto funkci správně využít?

Děti a okna – jak předcházet nehodě

Děti se učí a poznávají okolní svět všemi smysly – někdy stačí jen vteřina a neštěstí je tu. Jak správně zabezpečit okna před otevřením malými dětmi?

Dřevěné dveře a dřevěná podlaha: jak je sladit?

Dřevěný interiér a dřevěné vchodové dveře? Proč ne! Stačí znát pár tipů, díky kterým se vyhnete neharmonickým kombinacím.

Sendvičové nebo rámové dveře?

Vybíráte si nové vchodové dveře? Ať už jsou určené na chatu či chalupu, do novostavby […]

Benefity výrobků TTK ve standardní výbavě

Věděli jste, co všechno je zahrnuto do standardní výbavy oken a dveří od TTK CZ? Není toho vůbec málo, proto jsme pro vás vytvořili přehled těchto výhod.

Jak v létě správně větrat

Víte jak i v horkém létě udržovat uvnitř domu příjemný chládek, a to bez použití klimatizace? Naučíme vás to v našem nejnovějším článku.

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.