Příslušenství vchodových dveří

KOVÁNÍ NA DVEŘE

Kliky a kování na dveře nabízíme v několika materiálech a kombinacích: stříbrný elox, bronzový elox, elox s imitací nerezu, chrom v lesku, leštěná mosaz, bílá barva. Vybírat můžete z kombinace kliky s klikou, se sníženou klikou, madlem nebo madlem ve tvaru D.


POVRCHOVÁ ÚPRAVA DVEŘÍ

Úprava povrchu je velice důležitá nejen pro vzhled, ale hlavně pro životnost a dlouhodobou izolaci vchodových dveří. Vyberte si z naší bohaté nabídky barevných provedení.

Aby vámi zvolená povrchová úprava vašich dveří vydržela co nejdéle jako nová, je potřeba se o ni dobře starat. K čištění a ošetřování povrchu laku se výborně hodí tzv. udržovací sada značky Sikkens, která se skládá ze speciální čistící emulze a ošetřujícího mléka. Pravidelným používáním této sady podstatně prodloužíte interval renovace. I k té si ale u nás můžete vybrat z celé řady nátěrových setů.

Povrchová úprava dřevěných částí

Povrchová úprava hliníkových profilů

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.