Posuvné a skládací stěny

Posuvné a skládací stěny slouží k zastínění okna a elegantnímu předělování prostoru. Při otevření posuvných a skládacích stěn je možno dosáhnout až 95% průchodnosti výrobkem a tyto stěny lze kombinovat s bezbariérovými AL prahy. Hlavními výhodami atraktivních posuvných stěn jsou snadná obsluha s možností moderního dálkového ovládání a velmi elegantní design, který splní očekávání i nejnáročnějších jedinců. Protože stěny jsou složité na výrobu, jsme jedni z mála, kdo kvalitní a moderní stěny zhotovuje.

Posuvné stěny HS Portal

Posuvné stěny jsou vynikajícím nápadem nejen pro byty, ale i pro kanceláře. Vyrábí se v elegantním provedení, je potřeba méně místa než u klasické stěny, otevírání posuvem je lehké a nenáročné. K výběru je široká škála barev, mohou být zdobeny zrcadly. Posuvné stěny mohou zakrýt prostor od země ke stropu. Dalšími výhodami je fakt, že se tvarem přizpůsobí jakémukoli lomenému prostoru. Posuvné stěny bývají zavěšeny na jednom nebo dvou místech na stropě, dole na podlaze ve vodící liště z hliníku. Samotný panel má rám z hliníkového profilu – ten obsahuje těsnící prvky proti průniku hluku a je vyplněný dřevotřískovou deskou. Díly musí být co možná nejodolnější, neboť na nich závisí trvanlivost systému.

Posuvné a skládací stěny

posuvné a skládací stěny

Posuvné a skládací stěny PSK Portal

Skládací stěny mají mnoho variant, záleží k jakému účelu budou sloužit. Jsou složitější než posuvné stěny. Principem je složení skládacích příček do co nejmenšího prostoru. Skládací stěny mohou být bez otočného kloubu, popřípadě s kloubem – tak aby byl splněn požadavek na ušetření místa maximálně. Díly bývají buď navzájem spojené nebo samostatné, přičemž dosedají do sebe pomocí ocelových profilů a gumového těsnění.

Vyberte si také z naší nabídky dalších produktů

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.