TTK alu

Dokonalá konstrukce dřevo – hliník. Zevnitř přírodní materiál. Zvenku hliníkové opláštění odolné proti povětrnostním vli­vům.

Zobrazit

TTK alu plus

Kombinace dřevo – hliník. Zevnitř příjemný přírodní materiál, zvenku hliníkové opláštění. Jedinečný systém zasklení bez použití silikonu.

Zobrazit

TTK alu line

Dřevohliníkové okno zevnitř příjemný přírodní materiál. Zvenku hliníkové opláštění vysoce odolné proti povětrnostním vli­vům, systém zasklení bez použití silikonu.

Zobrazit

TTK alu pasiv

Vhodné pro pasivní a nízkoenergetické domy. Dokonalá konstrukce kombinace dřevo – hliník. Zevnitř dřevo. TTK alu pasiv je […]

Zobrazit

TTK triplex

Moderní typ dřevohliníkového okna. Vnitřní část s dvojsklem a v hliníkové (vnější) části třetí samostatné sklo. Vynikající protihluková a protisluneční ochrana.

Zobrazit

TTK triplex plus

Nejmodernější typ dřevohliníkového okna. Ve vnitřní dřevěné části je uloženo trojsklo, v hliníkové vnější části samostatné sklo. Špičkové izolační vlastnosti.

Zobrazit
typy dřevohliníkových oken - použití v dřevostavbě

Typy dřevohliníkových oken

Proč okna ze dřeva a hliníku?

Naše dřevohliníková okna jsou výbornou kombinací klasických dřevěných oken a hliníkové povrchové úpravy.

Tato okna mají velice dobré izolační vlastnosti, díky použití izolačních skel snižují velmi výrazně hluk a jsou odolná.

Dřevohliníková okna vyrábíme v několika typech a tvarech a doporučujeme jejich použití pro nízkoenergetické a pasivní domy. Můžete vybírat barvu nátěru i materiál, jaký preferujete v kombinaci s vhodným příslušenstvím.

Pokud si nejste jisti s výběrem správného typu dřevohliníkových oken, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.

Cenovou kalkulaci Vám poskytneme zdarma.

 

Vyberte si i z našich dalších produktů:

 

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.