Vchodové dveře rámové

Vyrábíme pro vás vchodové dveře s rámovou konstrukcí křídla. Kvalitní lepený profil a izolační materiál jsou zárukou jejich dlouhé životnosti.

Zobrazit

Vchodové dveře sendvičové

Vchodové dveře sendvičové konstrukce od TTK CZ mají špičkové tepelně izolační vlastnosti a vyrábí se v široké škále moderních designů.

Zobrazit

Vchodové dveře opláštěné hliníkem

Hledáte-li špičkovou kvalitu, pak vsaďte na vchodové dveře sendvičové opláštěné hliníkem od TTK CZ. Moderní design a skvělé vlastnosti materiálů.

Zobrazit
fotogalerie vchodových dveří - RD Chacholice

Typy vchodových dveří

Nabízíme různé typy vchodových dveří, ve variantách s prosklením i bez prosklení.

Doporučíme Vám také vhodné příslušenství, kování nebo bezpečnostní prvky.

Nabízíme i možnost otevírání vchodových dveří pomocí otisku prstu.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás, Zpracujeme Vám zdarma nezávaznou kalkulaci a rádi Vám poradíme.

Aby vypadal Váš dům dokonale, vyberte si i z našich dřevěných nebo dřevohliníkových oken, posuvných či skládacích stěn a našich ostatních výrobků.

Pokud se chcete inspirovat, prohlédněte si naši fotogalerii.

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.