Dřevěné okenice

 

 

Dřevěné okenice na domě jsou jakýmsi poznávacím znamením – součást, která je pro některé krajiny tak charakteristická, že dotváří jejich celkový obraz. Okenice je pro mnoho lidí velmi sympatickým stavebním dílem.

Okenice dokáže ale o mnohem víc, než jen dobře vypadat. Chrání před deštěm, krupobitím, sluncem, sněhem a chladným počasím, před zvědavými pohledy a ztěžuje případné pokusy o vloupání.

Vyrábíme rámové, prkenné a vnitřní okenice.

dřevěné okenice

dřevěné okenice

Okenice jako okrasa oken i celého domu

Není to jen zvláštní atmosféra, kterou dřevěné okenice okolo sebe šíří, ale také rozpoznání jejich funkce jak estetického, tak izolačního a bezpečnostního charakteru. Proto se okenice stále více používají při rekonstrukcích domů stejně jako v novostavbách.

Okenicové kování je vyráběno v černé, bronzové a bílé povrchové úpravě, opticky velmi dobře ladící s každým povrchem a typem okenic.

Okenice se dělí podle montáže, montují se na rám okna nebo na zeď a díky své variabilitě je lze ve velkém realizovat v mnoha kombinacích tvarů, povrchů, barev, lamel, výplní… Slouží k regulaci světla a stínu, vhledu do okna i výhledu z okna. Zavřené okenice poskytují větší ochranu před možnými krádežemi, tlumí hluk a zlepšují tepelnou izolaci eurooken.

Vyberte si i z dalšího příslušenství, které nabízíme.

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.