Eurookna
Dřevohliníková okna

dřevohliníková okna a eurookna

Výhody dřevohliníkových eurooken

Dřevohliníková okna jsou vhodnou volbou pro perfektní izolaci, protihlukovou a proti sluneční ochranu, vysokou bezpečnost a pohodlí. Nejen, že splňují všechna plus z oblasti kvality a funkčnosti, taktéž vypadají moderně a jsou odolná. O celkovém vzhledu nátěru, jeho odstínu a vlastnostech rozhoduje přání zákazníka.

Z čeho se dřevohliníková okna skládají?

Tato speciální dřevohliníková okna vyrábíme z kvalitního dřeva, zejména z borovice, dubu, modřínu, olše a meranti. Skla nabízíme 2–3 vrstvá s celoobvodovým kováním, které je vybaveno moderními doplňky s elektronickým ovládáním. Neméně cennou výhodou je integrovaná žaluzie v meziskelním prostoru a pojistka proti chybnému manipulování s oknem.

 

Druhy TTK dřevohliníkových eurooken

Pro zasklení dřevohliníkových oken si můžete vybrat z izolačních a protihlukových skel, nabízíme i jedinečná skla reflexní či ornamentní. Reflexní skla najdou uplatnění především na výškových budovách – banky, hotely i autobusová nádraží. Mají různou barvu od modré, šedé, tyrkysové až po čirou. Tato skla snižují viditelnost z druhé strany (z venku) a omezují průsvit slunce.

Zabýváme se i zdobenými uměleckými skly. Tento typ vysklení se díky průsvitnosti, ale zároveň neprůhlednosti, dává často ke vchodovým dveřím. Mohou se zasazovat do kovových pouzder, a tak efektně vytvářet ozdobu domu.

Vyberte si i z našich dalších produktů a příslušenství:

izolační dřevohliníková okna
Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.