Skládací stěny a okna (PSK portal)

  • Skládací stěny a okna s paralelním a sklopným kováním
  • Určeno pro velkoplošná křídla

Balkonové stěny umožňují propojení bytové části s venkovním prostorem. Chceme, aby nás plynule propouštěly do naší zahrady. Nastane-li nepříznivé počasí, zavíráme je a očekáváme, že nás budou patřičně chránit. Přitom musí splňovat všechny současné nároky na pohodlí, tepelně izolační vlastnosti či minimální nároky na údržbu. Vyrobit skládací stěny a okna tak, aby tyto vlastnosti měly, je náročný technický oříšek. Jen málo výrobců se může pochlubit jeho úspěšným rozlousknutím.

Skládací stěny, skládací okna PSK portal a jejich příslušenství vyrábíme pro různé typy staveb.

Na další realizace se můžete podívat v naší fotogalerii.

skládací stěny a okna

 

 

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.