Dřevohliníková okna
Příslušenství

Dřevěné okenice

Příslušenství pro dřevohliníková okna, které je výrazným ochranným prvkem proti nepříznivému počasí a prudkému slunci. A zároveň netradičním prvkem na domech – získejte nádech exotického bydlení! Praktické okenice ze dřeva skvěle doplní vaše dřevohliníková okna. Doplněna krásnými okenicemi budou „třešničkou na dortu“ i na Vašem domě. Vyberte si s naší nabídky dřevěných okenic.


Povrchová úprava oken

Úprava povrchu dřevohliníkových oken je velice důležitá nejen pro vzhled, ale hlavně pro životnost a dlouhodobou izolaci. Vyberte si z naší bohaté nabídky barevných provedení povrchové úpravy.

Povrchová úprava dřevěných částí

Povrchová úprava hliníkových profilů

 


Okapnice

Okapnice, jako velmi významná část příslušenství pro dřevohliníková okna, chrání právě tu nejvíce zatěžovanou část – spodní profil křídla – proti dešťové vodě, námraze a sněhovým vločkám. Celoročně chrání tuto namáhanou část oken před UV zářením.


Okenní kování

Hliníkové okenní kliky jsou nepostradatelnou součástí příslušenství pro dřevohliníková okna. Nabízí i mnohé funkce (dle konkrétního typu) jako jsou: bezpečné uzavření okna, otevření, mikroventilace nebo sklopení. Nabízíme i širokou barevnou škálu okenních klik. Naše kliky mají zakryté upevňovací otvory, takže nenarušují design.

  • okenní kliky z hliníku se zakrytím upevňovacích otvorů
  • s plným čtyřhranem 7 mm, čepy 10 mm
  • čtyřpolohová (mikroventilace)

Vlevo: Maco harmony

Barva provedení: (z leva) bílá / titan / stříbrná / bronz / champange

Vpravo: Hoppe altanta secustic

Barva provedení: (z leva) F99 / F9 / F1 / F4


Balkónový práh

Snížený balkónový práh se používá jako náhrada za klasický balkónový práh. Výhodou je, že není tolik vystouplý, nevýhodou je nízká účinnost zadržování při použití v náročných podmínkách (například v místech vysokých srážek, zvýšeným výskytem sněhu apod.).

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.