hliníkové opláštění dřevěných eurooken
Dodatečné opláštění oken

Okna jako nová díky hliníkovému opláštění

Naše firma provádí dodatečné opláštění hliníkem, který rázem udělá ze starých oken, na kterých se podepsal zub času či silné krupobití, vzhledná a funkční okna. Hliníkové opláštění je možné dodatečně provést také za účelem prodloužení životnosti a zkvalitnění izolačních funkcí dřevěných oken. 

Princip fungování a instalace hliníkového opláštění

Zkvalitnění funkcí dřevěných eurooken a prodloužení jejich životnosti docílíte hliníkovým opláštěním. Jak probíhá jeho instalace našimi šikovnými odborníky se dozvíte v krátkém videu. 

Proč je pro vaše okna hliníkové opláštění to pravé ořechové?

 • Trvanlivé kombo materiálů
  Díky práškovému lakování na vnější straně získají eurookna vrstvu navíc, která prodlouží jejich životnost a stanou se tak odolnějšími vůči povětrnostním vlivům, což zahrnuje třeskuté mrazy, neúprosné krupobití a spalující sluneční paprsky. Zároveň si však z vnitřní strany zachovají líbivý vzhled dřeva. 
 • Bezúdržbový hliník
  Na rozdíl od jiných, je hliník naprosto bezúdržbovým materiálem, který je čas od času potřeba přetřít pouze mokrým hadříkem a odstranit z něj nečistoty, ale pouze z estetického důvodu. 
 • Opláštění pro téměř každé eurookno
  Na valnou většinu již zabudovaných eurooken je možné nainstalovat také dodatečné hliníkové opláštění. Díky jeho variabilitě můžete ze starých poškozených oken udělat vzhledná a hlavně funkční, která budou sloužit dalších desítky let bez nutnosti výměny.
 • Čistá práce
  Montáž dodatečného opláštění se snažíme provést co nejrychleji, aby nevznikaly nežádoucí časové prodlevy a nepořádek po instalaci systému si po sobě samozřejmě uklidíme. Během instalačních prací se téměř nepráší a vy se tak s přehledem vyhnete zdlouhavému úklidu uvnitř budovy.


  Ozvěte se nám

  * Pole vyžadováno
  Souhlas se zpracováním osobních údajů

  • Odesláním formuláře účastník souhlasí s tím, že jím poskytnuté údaje v rozsahu zde uvedeném mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovány organizátorem jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem rozesílání vyžádaných zpráv, nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o akcích organizátora. Organizátor je oprávněn osobní údaje poskytnout k výše uvedenému účelu za podmínek tohoto souhlasu svým smluvním partnerům. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu organizátora uvedenou v kontaktech.

  Rady a tipy

  Rady a tipy

  TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

  Certifikáty

  Certifikáty

  TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

  Naši prodejci

  Naši prodejci

  Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

  Časté dotazy

  Časté dotazy

  Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.