Kvalitní vstupní dveře
Vchodové dveře

Vchodové dveře jsou vstupní branou a vizitkou našeho domu i bytu. Za nimi se otevírá prostor, který tvoří první dojem, a proto je důležité vybrat správný design dveří tak, aby dveřní prostor vhodně doplňoval Váš dům. Právě proto Vám nabízíme vysoce kvalitní vstupní dveře, které mají v obou ohledech velké přednosti.

Struktura vchodových dveří

Naše vchodové dveře se skládají z vícevrstvých lepených dřevěných hranolů. Používá se třívrstvý až čtyřvrstvý lepený hranol.

Lze si vybrat z těchto materiálů:

  • smrk,
  • dub,
  • borovice
  • a meranti.
vchodové dveře do rodinného domu
vchodové dveře do penzionu martina

Vaše vchodové dveře do domu či bytu vyrábíme i opláštěné hliníkem pro vyšší stupeň izolace a životnosti. Mohou být jak v rámové, tak v sendvičové konstrukci křídla. Používáme také dvojitý dřevěný profil vyplněný tvrdým pěnovým polyuretanem. Silikonový tmel je trvale pružný a odolný, utěsňuje prostor mezi sklem a dřevem. Okapnice je z eloxovaného hliníku, což poskytuje ochranu před vniknutím deště.

Vchodové dveře a výplně

Nabízíme dveře sendvičové, rámové a opláštěné hliníkem. Jsou k dostání v mnoha barevných odstínech, barvy musí být odolné všem ročním obdobím, povětrnostním podmínkám i UV záření. Sklo se používá dvojité a trojité, hlavně kvůli izolační bezpečnosti. Ke vchodovým dveřím nabízíme také kliky.

Doplňky

Naše dřevěné vchodové dveře mají kvalitní kování – kliku, zámky klasické i bezpečnostní, panty a různá další zdobná kování. Vstupní dveře TTK CZ splňují všechny nároky na tepelnou izolaci, stabilitu a bezpečnost.

 

 

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.