Dřevěná okna
Příslušenství

Dřevěné okenice

Příslušenství pro dřevěná okna, které je výrazným ochranným prvkem proti nepříznivému počasí a prudkému slunci. A zároveň netradičním prvkem na domech – získejte nádech exotického bydlení! Praktické okenice ze dřeva skvěle doplní vaše eurookna. Dřevěná okna doplněná krásnými okenicemi budou „třešničkou na dortu“ i na Vašem domě. Vyberte si s naší nabídky dřevěných okenic.

Dřevěné žaluzie


Povrchová úprava oken

Úprava povrchu eurooken je velice důležitá nejen pro vzhled, ale hlavně pro životnost a dlouhodobou izolaci. Vyberte si z naší bohaté nabídky barevných provedení laků na eurookna.

Aby vámi zvolená povrchová úprava vašich oken vydržela co nejdéle jako nová, je potřeba se o ni dobře starat. K čištění a ošetřování povrchu laku se výborně hodí tzv. udržovací sada značky Sikkens, která se skládá ze speciální čistící emulze a ošetřujícího mléka. Pravidelným používáním této sady podstatně prodloužíte interval renovace. I k té si ale u nás můžete vybrat z celé řady nátěrových setů.


Okapnice

Okapnice chrání nejvíce zatěžovanou část oken – spodní profil křídla – proti dešťové vodě, námraze a sněhovým vločkám. Celoročně chrání tuto namáhanou část oken před UV zářením. Okapnice brání dopadu těchto elementů – vody a žáru – na dřevěnou část eurooken a chrání tak před negativními jevy a změnami struktury nátěru. Výrazně oddaluje nutnost nového nátěru.


Okenní kování

Hliníkové okenní kliky jsou další součástí kvalitních eurooken. Nejen esteticky podpoří jedinečnost dřevěných oken, nabízí ale i mnohé funkce (dle konkrétního typu) jako jsou: bezpečné uzavření okna, otevření, mikroventilace nebo sklopení. Nabízíme i širokou barevnou škálu okenních klik. Naše kliky mají zakryté upevňovací otvory, takže nenarušují design a celkový vzhled eurookna.

  • okenní kliky z hliníku se zakrytím upevňovacích otvorů
  • s plným čtyřhranem 7 mm, čepy 10 mm
  • čtyřpolohová (mikroventilace)

Vlevo: Maco harmony

Barva provedení: (z leva) bílá / titan / stříbrná / bronz / champange

Vpravo: Hoppe altanta secustic

Barva provedení: (z leva) F99 / F9 / F1 / F4


Balkónový práh

Snížený balkónový práh se používá jako náhrada za klasický balkónový práh. Výhodou je, že není tolik vystouplý, nevýhodou je nízká účinnost zadržování při použití v náročných podmínkách (například v místech vysokých srážek, zvýšeným výskytem sněhu apod.).

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.