Cenová nabídka zdarma

Už se těšíme na Vaši poptávku!

Pokud máte připravenou dokumentaci, vyplňte nám zjednodušený formulář a připojte veškeré přílohy. Vše dokážeme nejen vyrobit, ale zajistíme dopravu a profesionální montáž školenými odborníky.

Pokud si nevíte rady, jak poptávkový formulář vyplnit, zavolejte nám, rádi Vám pomůžeme: +420 465 393 246.

 


  Poptávkový formulář

  * Pole vyžadováno

   • Dřevěná eurookna


   • např. jednokřídlé okno, šíře 1000 mm, výška 1000 mm - 1 ks
    dvoukřídlé okno, šíře 1800 mm, výška 1500 mm - 2 ks

   • Dřevohliníková eurookna


   • např. jednokřídlé okno, šíře 1000 mm, výška 1000 mm - 1 ks
    dvoukřídlé okno, šíře 1800 mm, výška 1500 mm - 2 ks

   • Vchodové dveře


   • např. jednokřídlé dveře, šíře 1400 mm, výška 2200 mm, model S4215-4W - 1 ks

   • Příslušenství  • Souhlas se zpracováním osobních údajů

   • Odesláním formuláře účastník souhlasí s tím, že jím poskytnuté údaje v rozsahu zde uvedeném mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovány organizátorem jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem rozesílání vyžádaných zpráv, nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o akcích organizátora. Organizátor je oprávněn osobní údaje poskytnout k výše uvedenému účelu za podmínek tohoto souhlasu svým smluvním partnerům. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu organizátora uvedenou v kontaktech.

  Rady a tipy

  Rady a tipy

  TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

  Certifikáty

  Certifikáty

  TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

  Naši prodejci

  Naši prodejci

  Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

  Časté dotazy

  Časté dotazy

  Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.