O společnosti

První zmínka o společnosti TTK CZ s.r.o. se datuje k roku 1992, kdy firma vznikla. Hlavním výrobním programem byla zdvojená okna a atypické truhlářské výrobky. Postupně se výroba orientovala na modernější eurookna typu IV 68 konstruovaná podle DIN 68121, splňující požadavky harmonizované ČSN 74 6101. Vedle eurooken jsou v našem výrobním programu dřevěné vchodové dveře, posuvné či skládací stěny, okenice a další.

V současné době se naše firma řadí k předním českým výrobcům dřevěných oken a vchodových dveří. Od roku 2004 je firma držitelem certifikátu dle ČSN EN ISO 9001:2001. Zázemí naší společnosti nabízí moderní výrobní a skladovací prostory, vzorkovou prodejnu a školící centrum. V rozmezí let 2006 až 2007, prošel výrobní závod rekonstrukcí, jež umožnila rozšíření výrobních prostor.

o společnosti TTK CZ

ukázka z výroby oken

 

V současnosti probíhá výroba v moderních, klimatizovaných prostorách za použití nejkvalitnějších technologií. Automatizované linky, online řízená obráběcí CNC centra a nová moderní lakovna s automatickou regulací vnitřního prostředí jsou spolu se zavedeným systémem managementu jakosti zárukou kvality všech produktů. Spokojenost zákazníků nás přesvědčila, že vyrábíme ta nejkvalitnější a nejmodernější dřevěná okna a vchodové dveře, které jsou na našem trhu k dostání.

Na všechny naše výrobky byly na základě náročných zkoušek státní zkušebny vydány certifikáty o kvalitě a spolehlivosti.

Distribuce našich výrobků zajišťuje široká síť obchodních zástupců po celé České republice i v zahraničí. Vzájemnou komunikaci mezi nimi a výrobním závodem pomohl urychlit nástup a rozvoj internetu, na němž je celá síť propojena. Tímto způsobem je možné podstatně zkrátit dobu od objednání zakázky do jejího vyrobení a expedice.

vzorkovna TTK
Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.