O společnosti

První zmínka o společnosti TTK CZ s.r.o. se datuje k roku 1992, kdy firma vznikla. Hlavním výrobním programem byla zdvojená okna a atypické truhlářské výrobky. Postupně se výroba orientovala na modernější eurookna typu IV 68 konstruované podle DIN 68121 splňující požadavky harmonizované ČSN 74 6101. Společnost se zaměřuje převážně na dřevěná okna. Vedle eurooken jsou ve výrobním programu dřevěné vchodové dveře.

V současné době se firma TTK CZ s.r.o. řadí k předním českým výrobcům dřevěných eurooken a vchodových dveří. Od roku 2004 je firma držitelem certifikátu dle ČSN EN ISO 9001:2001. Zázemí společnosti TTK CZ s.r.o. nabízí moderní výrobní a skladovací prostory, novou vzorkovou prodejnu a školící centrum. V rozmezí let 2006 až 2007, prošel výrobní závod rekonstrukcí, jež umožnila rozšíření výrobních prostor.

O společnosti, jejích produktech a celém týmu se můžete dozvědět více na veletrzích FOR ARCH, kterých se každoročně účastní.

o společnosti TTK CZ

ukázka z výroby oken

 

V současnosti probíhá výroba v moderních, klimatizovaných prostorách za použití nejkvalitnějších technologií. Automatizované linky, on-line řízená obráběcí CNC centra a nová moderní lakovna s automatickou regulací vnitřního prostředí jsou spolu se zavedeným systémem managementu jakosti zárukou kvality všech produktů. Spokojenost zákazníků nás přesvědčila, že vyrábíme ta nejkvalitnější a nejmodernější dřevěná okna a eurookna a vchodové dveře, které jsou na našem trhu k dostání.

V roce 2007 byla otevřena nová administrativní budova včetně vzorkové prodejny a školícího centra pro obchodní partnery.

 

Na všechny naše výrobky byly na základě náročných zkoušek státní zkušebny vydány certifikáty o kvalitě a spolehlivosti. Dřevěná eurookna a vchodové dveře a další výrobky jsou pravidelně prezentovány na Brněnském stavebním veletrhu IBF, na stavebním veletrhu For Arch v Praze, ale také na mnoha regionálních výstavách.

Distribuce našich výrobků, jako jsou dřevěná okna, eurookna a vchodové dveře, zajišťuje široká síť obchodních zástupců po celé České republice i v zahraničí. Vzájemnou komunikaci mezi nimi a výrobním závodem pomohl urychlit nástup a rozvoj internetu, na němž je celá síť propojena. Tímto způsobem je možné podstatně zkrátit dobu od objednání zakázky do jejího vyrobení a expedice.

vzorkovna TTK
Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.