Okna jako nová díky <strong>hliníkovému opláštění</strong>

dodatečné opláštění dřevěných eurooken a dveří
Hliníkové opláštění oken a dveří

Okna jako nová díky hliníkovému opláštění

Naše firma provádí dodatečné opláštění hliníkem, který rázem udělá ze starých eurooken, na kterých se podepsal zub času, vzhledná a funkční okna. Hliníkové opláštění je možné dodatečně provést na jakákoliv eurookna. Získejte krásná okna, která potřebují minimální údržbu a servis!

Napište si o nabídku

JAK VYPADÁ OKNO PŘED A PO HLINÍKOVÉM OPLÁŠTĚNÍ

PROČ JE PRO VAŠE OKNA HLINÍKOVÉ OPLÁŠTĚNÍ TO PRAVÉ OŘECHOVÉ?

Trvanlivé kombo materiálů

Trvanlivé kombo materiálů

Díky práškovému lakování na vnější straně získají eurookna vrstvu navíc, která prodlouží jejich životnost a stanou se tak odolnějšími vůči povětrnostním vlivům, což zahrnuje třeskuté mrazy, neúprosné krupobití a spalující sluneční paprsky. Zároveň si však z vnitřní strany zachovají líbivý vzhled dřeva.

Bezúdržbový hliník

Bezúdržbový hliník

Na rozdíl od jiných, je hliník naprosto bezúdržbovým materiálem, který je čas od času potřeba přetřít pouze mokrým hadříkem a odstranit z něj nečistoty, ale pouze z estetického důvodu.

Opláštění pro téměř každé eurookno

Opláštění pro téměř každé eurookno

Na valnou většinu již zabudovaných eurooken je možné nainstalovat také dodatečné hliníkové opláštění. Díky jeho variabilitě můžete ze starých poškozených oken udělat vzhledná a hlavně funkční, která budou sloužit dalších desítky let bez nutnosti výměny.

Čistá práce

Čistá práce

Montáž dodatečného opláštění se snažíme provést co nejrychleji, aby nevznikaly nežádoucí časové prodlevy a nepořádek po instalaci systému si po sobě samozřejmě uklidíme. Během instalačních prací se téměř nepráší a vy se tak s přehledem vyhnete zdlouhavému úklidu uvnitř budovy.

Postup opláštění dveří hliníkem

Takto jsme postupovali při renovaci dvoukřídlých dveří – dodatečné opláštění dveří hliníkem.
Nejprve probíhala oprava a zakonzervování původního povrchu a následně se dveře opláštily. Výsledek: vypadají jako nové!

NAŠE REALIZACE

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

Jsem mile překvapený službou dodatečného opláštění eurooken hliníkem. Díky ní mám vlastně nová okna, aniž bych musel utrácet za jejich výměnu.

Josef Horník, Horní Ředice

TTK CZ
Moje stará okna už nevypadala zrovna nejlépe a potřebovala po více než 10 letech větší údržbu - ale teď vypadají úplně nově. Hliníkový povrch je nejen krásný, ale představuje i praktické řešení do budoucna.

Martin Kocián, Letohrad

TTK CZ
Nevím co všechno popsat :) Máme radost, že jsme objevili službu dodatečného opláštění hliníkem na vašich stránkách. Naše starší okna se už začala loupat, teď jsou doslova jako nová. Hliníkové obložení jsme s manželem zvolili v jiné barvě, takže na domě vypadají ještě lépe a všichni je obdivují. Tohle se hodně povedlo.

Karolína Květenská, Lomnice nad Popelkou

TTK CZ

TEĎ UŽ STAČÍ JEN VYPLNIT FORMULÁŘ
A KRÁSNÁ OKNA JSOU NA DOSAH!


  Ozvěte se nám

  * Pole vyžadováno
  Souhlas se zpracováním osobních údajů

  • Odesláním formuláře účastník souhlasí s tím, že jím poskytnuté údaje v rozsahu zde uvedeném mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovány organizátorem jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem rozesílání vyžádaných zpráv, nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o akcích organizátora. Organizátor je oprávněn osobní údaje poskytnout k výše uvedenému účelu za podmínek tohoto souhlasu svým smluvním partnerům. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu organizátora uvedenou v kontaktech.

  Rady a tipy

  Rady a tipy

  TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

  Certifikáty

  Certifikáty

  TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

  Naši prodejci

  Naši prodejci

  Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

  Časté dotazy

  Časté dotazy

  Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.