Vchodové dveře

Vchodové dveře jsou vstupní branou a vizitkou našeho domu. Za nimi se otevírá prostor, který tvoří první dojem, a proto je důležité vybrat správný design dveří tak, aby dveřní prostor vhodně doplňoval Váš dům. Právě proto Vám nabízíme vysoce kvalitní  dveře, které mají v obou ohledech velké přednosti.

Struktura vchodových dveří

Naše vchodové dveře se skládají z vícevrstvých lepených dřevěných hranolů. Používá se třívrstvý až čtyřvrstvý lepený hranol.

Lze si vybrat z těchto materiálů:

  • smrk,
  • dub,
  • borovice
  • a meranti.
vchodové dveře
vchodové dveře

Vyrábíme také dveře opláštěné hliníkem pro vyšší stupeň izolace a životnosti. Mohou být jak v rámové, tak v sendvičové konstrukci křídla. Používáme také dvojitý dřevěný profil vyplněný tvrdým pěnovým polyuretanem. Silikonový tmel je trvale pružný a odolný, utěsňuje prostor mezi sklem a dřevem. Okapnice je z eloxovaného hliníku, což poskytuje ochranu před vniknutím deště.

Vchodové dveře a výplně

Nabízíme dveře skleněné, dřevěné a kombinované výplně. Jsou k dostání v mnoha barevných odstínech, barvy musí být odolné všem ročním obdobím, povětrnostním podmínkám i UV záření. Sklo se používá dvojité a trojité, hlavně kvůli izolační bezpečnosti. Ke vchodovým dveřím nabízíme také kliky.

Doplňky

Dveře mají kvalitní kování – kliku, zámky klasické i bezpečnostní, panty a různá další zdobná kování. Vchodové dveře TTK CZ splňují tepelnou izolaci, stabilitu a bezpečnost.