Vchodové dveře od TTK na otisk prstu

Přemýšleli jste nad tím, jak ještě lépe zabezpečit váš domov? A co takhle zahodit klíče od vchodových dveří? Ne, neděláme si legraci – chceme vám jen představit možnost zamykání vchodových dveří otiskem prstu!

 

Pokud jste nás navštívili na letošním FOR ARCHu, tak už to možná víte. Pokud ne, tak vězte, že vám umíme dodat naše dveře mimo jiné také se zamykáním na otisk prstu. Pro představu ohledně konkrétní cenové kalkulace pro vámi vybraný typ dveří nás určitě kontaktujte, rádi se vám budeme věnovat.

Hlavní výhody zamykání na otisk prstu

Zámky na otisk prstu jsou mnohem bezpečnější než zámky na klíč nebo i čipovou kartu. Obojí totiž můžete ztratit, případně vám je může i někdo ukrást – na rozdíl od otisku prstů. Dokonce i v porovnání s ostatními biometrickými zámky (např. obraz sítnice) jsou zámky na otisk prstu dosud nejbezpečnější a technologicky nejpokročilejší.

zámek na otisk prstu

Jak to funguje?

Už nebudete muset dlouze hledat v kabelce nebo po kapsách – jednoduše použijete k odemknutí vchodových dveří vlastní prst. Zámek je samozřejmě možné naprogramovat na vícero funkčních otisků, které jej budou moci následně otevřít. Mohou jej používat dokonce i děti od 6 let, kterým se tak často bojíme svěřit domovní klíč, ze strachu že jej ztratí.

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.