Vchodové dveře jsou vaší vizitkou

 

V první řadě je třeba si uvědomit, že vchodové dveře vám budou sloužit po celou dobu užívání vaší nemovitosti. V rodinných domech jsou často oblíbeny dřevěné vstupní dveře, které celý dům opticky zútulní a podpoří jeho celkový estetický dojem. Rozhodně ale vybírejte dveře, které plní dostatečnou bezpečnostní funkci. Měli by být vyrobeny z několika lepených hranolů- tří-čtyřvrstvých. Dřevo se dále chrání druhou vrstvou dřeva, pěnovým polyuretanem a lze je také ještě opláštit hliníkem. Prosklené dveře se mezi dřevem a sklem utěsňují trvale pružným a odolným silikonovým tmelem, který zabraňuje tepelným ztrátám.

Další nedílnou součástí dveří je vhodné kování. Lze vybírat z kombinací klika + madlo, klika + klika, klika + madlo například ve tvaru písmene D. Nepodceňujte také výběr zámku, který je vždy lepší volit ve vyšší bezpečnostní třídě. Nejen z hlediska znesnadnění přístupu zlodějů, ale v případě, že již k loupeži dojde, dočkáte se od pojišťovny odpovídajícího pojistného plnění. V případě, že výběr zámku podceníte, pojišťovny jej  při vyřizování škodné události zohlední.

Pokud už máte představu vchodových dveří a dalšího příslušenství jasnou, prověřte si, že vaše dveře mají certifikát, který garantuje kvalitu výrobku a odbornost jeho zpracování.

Vyberte si z naší nabídky vchodových dveří.

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.