Ostatní výrobky

Na základě speciální objednávky jsme Vám připraveni dodat:

Pro naprostou spokojenost s izolací eurookna je potřeba mít kvalitní sklo. Používáme vysoce kvalitní izolační skla a protipožární skla, na kterých je z jedné strany nanesena vrstva z kovů a oxidu kovů pro odrážení tepelného záření zpět do interiéru. Mezi další výhody izolačního skla patří ochrana před slunečním zářením, ochranou proti hluku a bezpečnostní charakter – odolnost proti násilnému vniknutí nebo proti požáru.

Dále Vám můžeme nabídnout ostatní výrobky – jako dřevěné okenice, parapety, izolační skla a žaluzie nebo rolety a žaluzie.

Vyberte si pro svá dřevěná okna či dřevo-hliníková okna to nejvhodnější. Rádi Vám poradíme nejen s výběrem vhodného příslušenství, ale také s výběrem vchodových dveří, posuvných či skládacích stěn.

Pokud máte speciální požadavky, kontaktujte nás.

ostatní výrobky - dřevěné okenice

 

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.