Nový katalog dveří 2012

Připravili jsme pro Vás nový katalog dveří, který jsme celý inovovali – a to nejen po stránce designové, ale i dle nejmodernějších technologií na trhu. Vyberte si z obrovského množství tvarů a barev vchodových dveří!

Nový katalog dveří si stáhněte zde.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel: + 420 777 243 7­59 nebo využijte další z možných kontaktů.

katalog dveří TTK

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.