Novinky

Naše dřevohliníková okna v Ostravě

Publikováno: 09.10.2017

Podívejte se na zajímavé snímky našich dřevohliníkových oken, která se při stavbě panelového domu podívala na Ostravu pěkně z výšky!

Naše okna jsou v kurzu!

Publikováno: 27.09.2017

Kdo může říct, že se objevil na obálce časopisu hned dva měsíce po sobě? Tou celebritou jsou právě naše okna a tím časopisem magazín Stavebnictví!

Aktuálně z FOR ARCH 2017

Publikováno: 22.09.2017

Podívejte se na nejnovější fotografie z letošního veletrhu FOR ARCH na výstavišti v pražských Letňanech. Naše okna i dveře už zaujaly desítky z vás.

Zúčastníme se veletrhu FOR ARCH

Publikováno: 01.09.2017

Stejně jako vloni se i letos zúčastníme veletrhu FOR ARCH na výstavišti v pražských Letňanech. Těšíme se na vás v hale 3 u stánku B11.

Celozávodní dovolená 2017

Publikováno: 03.07.2017

Každý někdy potřebuje pořádnou dávku odpočinku – a my nejsme výjimka. Proto bychom vás chtěli informovat o letošní podnikové dovolené.

Již čtvrt století s vámi

Publikováno: 29.05.2017

Firma TTK CZ letos slaví 25. výročí od svého založení. Chcete se dozvědět, co stojí za jejími úspěchy nejen na českém trhu?

Minimalistický skvost s posuvnými stěnami v Orlických horách

Publikováno: 16.05.2017

Podívejte se na nádherný nový rodinný dům v Orlických horách, který zdobí naše dřevohliníková okna a posuvné stěny.

Naše dřevohliníková okna v obci Bystřec

Publikováno: 16.05.2017

Prohlédněte si, jak naše dřevohliníková okna krásně zapadají do konstrukce rodinných domů v obci Bystřec v Orlických horách.

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.