Novinky

Celozávodní dovolená 2017

Publikováno: 03.07.2017

Každý někdy potřebuje pořádnou dávku odpočinku – a my nejsme výjimka. Proto bychom vás chtěli informovat o letošní podnikové dovolené.

Již čtvrt století s vámi

Publikováno: 29.05.2017

Firma TTK CZ letos slaví 25. výročí od svého založení. Chcete se dozvědět, co stojí za jejími úspěchy nejen na českém trhu?

Minimalistický skvost s posuvnými stěnami v Orlických horách

Publikováno: 16.05.2017

Podívejte se na nádherný nový rodinný dům v Orlických horách, který zdobí naše dřevohliníková okna a posuvné stěny.

Naše dřevohliníková okna v obci Bystřec

Publikováno: 16.05.2017

Prohlédněte si, jak naše dřevohliníková okna krásně zapadají do konstrukce rodinných domů v obci Bystřec v Orlických horách.

Seznamte se: dřevo – hliník – špaleta

Publikováno: 31.03.2017

Seznamte se blíže s novým typem dřevohliníkového okna – se špaletovým oknem. V této kombinaci materiálů jej umí vyrobit jen málokdo!

Vyrábíme špaletová okna v kombinaci dřevo-hliník!

Publikováno: 23.12.2016

Tým TTK CZ s.r.o. přišel na modulový systém, díky kterému lze špaletové okno vyrobit v té nejvyšší kvalitě právě v kombinaci dřeva s hliníkem.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2017!

Publikováno: 20.12.2016

Celý tým naší společnosti Eurookna TTK CZ s.r.o. Vám přeje krásné Vánoce a šťastný nový […]

Navštivte nás na veletrhu BAU 2017 v Mnichově!

Publikováno: 13.12.2016

Přijměte pozvání na veletrh BAU v německém Mnichově. Budeme se na Vás těšit v hale […]

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.