Není okno jako okno

Výrobců dřevěných eurooken či vchodových dveří je na českém trhu mnoho. Jak ale poznáte kvalitního dodavatele a kvalitní výrobek? Jednoduše. Pomocí certifikátu, potvrzující shodu s platnými evropskými normami.

K tomu, aby společnost nebo její produkt získal certifikát, musí prokázat, že požadavky stanovené normou opravdu splňují. To znamená, že  – v případě certifikace společnosti – navštěvuje firmu auditor, který prověří, že všechny specifické procesy spojené s výrobou, popsané v normě, všichni dotčení pracovníci dodržují a následně potvrdí, že společnost může certifikát o shodě dostat. Pokud o certifikaci usilují například výrobky jako eurookna, vchodové dveře, je třeba prověřit a prokázat, že splňují požadované technické parametry.

Naše společnost má certifikaci Managementu jakosti EN ISO 9001 pro Výrobu dřevěných a dřevohliníkových eurooken, balkonových a vchodových dveří. I naše produkty jsou pravidelně prověřovány a na základě individuální žádosti Vám dodáme dokument, který toto dokládá.

eurookna, vchodové dveře

15 Certifikát Managementu jakosti ISO 9001

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.