Zúčastníme se veletrhu FOR ARCH

I letos se, stejně jako vloni, zúčastníme veletrhu FOR ARCH na výstavišti v pražských Letňanech. Tentokrát nás najdete v hale 3, u stánku B11. Pokud se tedy potřebujete na cokoli ohledně oken a vchodových dveří zeptat, neváhejte a navštivte náš stánek.

Těšíme se na vás v termínu 19. – 23. 9. 2017

pozvánka na veletrh TTK for arch 2017

banner for arch
Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.