Vyrábíme špaletová okna v kombinaci dřevo-hliník!

Špaletové okno v moderním kabátě

Použít kombinaci dřeva a hliníku pro špaletové okno dosud nebylo možné. Také výroba plastových oken nedokázala napodobit tenké členění a jemné rámy okna.

Tým TTK CZ s.r.o. ale přišel na modulový systém, díky kterému lze špaletové okno vyrobit v té nejvyšší kvalitě právě v kombinaci dřeva s hliníkem.

Zvláštností je například možnost při renovaci zachovat část původního špaletového okna, a to jeho vnitřního křídla. Výměnou projdou pouze vnější křídla.

Podrobnější informace, fotografie a parametry pro vás připravujeme. Brzy se tak na našem webu budete moci s naším novým produktem seznámit blíže, a to v sekci typů dřevohliníkových oken.

spaletove-okno-drevohlinikove

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.