Vitráže eurookna TTK Rustikal

Tyto vitráže jsou součástí zakázky eurooken TTK Rustikal pro rekonstrukci zámečku, který je součástí obory Svárava, nedaleko města Týnec nad Labem.

[nggallery id=25]

Něco o Sváravě: Největší obora okresu Pardubice (nikoli však Pardubického kraje) nese název Chrčická stráň Svárava a leží poblíž obce Labské Chrčice severně od Chvaletic. Byla schválena v r. 1993 pro chov daňků a muflonů a má výměru 67 ha. Jejím dosavadním držitelem i uživatelem je společnost Cogito, s. r. o. Ta kromě obory vlastní dvůr se zámkem Svárava, postavený na labskochrčickém katastru r. 1899, a též další polní a lesní majetky bývalého velkostatku. Kristina Lysíková, jednatelka společnosti Svárava, s. r. o., která obhospodařuje zmíněné majetky, sdělila redakci, že veškeré písemné materiály o oboře jsou mimo republiku. Holandští majitelé jednají o jejich předání novému uživateli obory. Z tohoto důvodu se nepodařilo získat další údaje a oboru představit podrobněji.

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.