Veletrh FOR ARCH 2016 se blíží

Vážení,

přijměte oficiální pozvání na 27. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2016 v Praze v Letňanech. Budete mít příležitost prohlédnout si naše eurookna a dozvědět se více o našich dalších produktech, například posuvných stěnách a vchodových dveří.

Těšíme se na vás od 20. – 24. 9. 2016, najdete nás v hale 3 u stánku 3B08.

Otevírací doba:
út – pá 10 – 18:00
so 10 – 17:00

Zde najdete pozvánku na 27. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2016!

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.