Jak pečovat o eurookna v zimě?

O eurookna je třeba pečovat průběžně během celého roku. Nejdůležitější je pravidelná údržba v zimě, jíž předejdete zbytečným tepelným ztrátám a kondenzaci vody na sklech i kolem nich.

Okna se vlivem srážení vlhkosti vzduchu orosí nejen na skle, ale i na rámu, stěny a rámy později mohou plesnivět a nadměrnou vlhkostí trpí i panty a ostatní okenní kování. Zanedbání péče má ale i vážnější následky – okna nejdou dobře zavírat, zvenku jimi táhne studený vzduch a ztrácí tedy i svoji izolační funkci.

Více se dočtete v našem návodu k obsluze dřevěných nebo dřevohliníkových oken.

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.