Společnost TTK získala certifikát na bezpečná okna

eurookna TTK certifikát

Certifikát na nové bezpečnostní okna TTK

S vysokou tuhostí a stabilitou oken souvisí i bezpečnost při ovládání a bezpečnost před pokusy o vloupání oknem do bytu. Konstruktéři společnosti Eurookna TTK CZ věnují této problematice mimořádnou pozornost, mimo jiné i proto, že dodávky jejich oken putují i na takové náročné trhy, jako je Japonsko, Skandinávie, Německo a podobně.
Okna značky TTK používají výhradně okenní kování značky MACO a právě v oblasti kování má zákazník nyní k dispozici nevšední novinku. Společnost Eurookna TTK CZ s.r.o. nedávno absolvovala školení pro bezpečná okna a balkonové dveře podle normy EN 1627–1630. Po novu je to označení RC 2, dříve známé pod označením WK 2. Získala tím oprávnění vyrábět bezpečnostní okna a balkonové dveře. Toto oprávnění se vztahuje i na posuvné stěny HS Portál.
Do eurookenoken značky TTK může nyní zákazník získat speciální bezpečnostní kování. Technici TTK se nechali slyšet, že se jim v rámci školení nepodařilo vylomit nové kování vůbec a že profesionálně vycvičeným otvíračům (plně obeznámeným s konstrukcí kování) trvalo vylomení daleko přes ½ hodiny. Čas, který je potřebný k profesionálnímu vylomení, je směrodatným parametrem bezpečnosti kování a v tomto případě byl čas potřebný pro zařazení do nejvyšší kategorie překročen hned několikrát.

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.