Sendvičové nebo rámové dveře?

Vybíráte si nové vchodové dveře? Ať už jsou určené na chatu či chalupu, do novostavby nebo původní zástavby, není radno jejich výběr podcenit. Vzhled dveří vždy přizpůsobte charakteru stavby a jejímu celkovému designu jak exteriéru, tak interiéru. U nás v TTK vám nabízíme vchodové dveře s prosklením i bez něj, v rámové nebo sendvičové konstrukci křídla, celodřevěné nebo opláštěné hliníkem.

Vchodové dveře rámové

Dveře s rámovou konstrukcí se hodí spíše k rustikálně laděným stavbám. Konstrukce rámu totiž přidává dveřím na plastičnosti, což není úplně vhodné pro minimalistické stavby. Naše rámové dveře se skládají z lepeného profilu z různých druhů dřevin a termoizolační vrstvy, případně termoizolačního trojskla. Pokud si vyberete dveře s prosklením, můžete si zvolit i texturu výplňového skla.

Vchodové dveře sendvičové

Sendvičová konstrukce dveří vychází vstříc trendům minimalistického designu a požadavkům na zcela hladký profil dveřního křídla, které v případě sendvičové konstrukce jen zřídka bývá členité. Konstrukce sendvičových dveří se skládá z lepeného hranolu, vyplněného PU pěnou. Ta následně zaručuje výborné tepelně izolační vlastnosti.

Vchodové dveře dřevohliníkové

Naše dřevohliníkové vchodové dveře mají v podstatě stejnou konstrukci jako sendvičové dveře. Na vnější straně mají ale navíc hliníkové opláštění, které slouží mimo jiné jako další úžasná termoregulační vrstva, ale i jako protihluková bariéra. Na rozdíl od dřevěných dveří si u dřevohliníkových vybíráte barevnost z vzorníku RAL. Tento typ dveří se hodí především do moderních novostaveb.

Na obrazovém materiálu máte možnost vidět pouhý zlomek našeho dostupného sortimentu, který čítá přes 400 modelů dveří. Ty si můžete prohlédnout na stránkách, věnovaných proskleným dveřím či dveřím bez prosklení.

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.