POZVÁNKA NA VELETRH

Společnost Eurookna TTK vás zve na 2. veletrh oken, dveří, stínění a příslušenství „WINDOOR expo“, který se koná ve dnech 23. 2. – 26. 2. 2012 v areálu Výstaviště Praha – Holešovice. Na stánku Eurookna TTK č. L 58 naleznete veškeré informace o nabízených výrobcích a službách společnosti.

WINDOOR EXPO – veletrh oken a dveří

Informace o veletrhu

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.