Pozvánka na veletrh IBF

Přijměte naše pozvání na Mezinárodní stavební veletrh IBF 2014

Těšíme se na Vás na výstavišti v Brně v termínu od 23.-26.4. 2014

Vstup na veletrh za poloviční cenu

Chcete-li využít našeho pozvání, zaregistrujte se podle následujícího návodu. Po registraci Vám bude emailem zaslán voucher (pdf), který si vytiskněte. Voucher Vás opravňuje k jednorázovému vstupu na veletrh za poloviční cenu 80,– Kč.

Promokód: SVB2014KLM

Postup registrace firemní pozvánky:
– jděte na stránky www.bvv.cz/ibf
– klikněte na odkaz „REGISTRACE NÁVŠTĚVNÍKŮ“
– zadejte registrační kód
– vyplňte zobrazený formulář a odešlete

obrázek
Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.