Pozvánka na veletrh FOR ARCH 2013

Rádi bychom Vás pozvali na již tradiční veletrh FOR ARCH 2013, který proběhne na výstavišti v Praze – Letňanech v termínu 17.-21.9.2013.

Na 24. Mezinárodním stavebním veletrhu s hlavní tématikou „rekonstrukce a revitalizace“ se bude prezentovat také naše společnost.

Najdete nás v hale č.3, stánek A12. Těšíme se na shledanou s Vámi již brzy!

Pozvánka na FOR ARCH 2013

Oficiální web veletrhu www.forarch.cz

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.