Naše luxusní eurookna oslnila na veletrhu IBF 2013

Naše novinka – luxusní eurookna TTK TRIPLEX PLUS byla představena na brněnském veletrhu IBF a právě zde je mohli návštěvníci vidět při své premiéře.

Okna TTK TRIPLEX PLUS mají špičkové parametry prostupu tepla, tak i zvukového útlumu. Pevně věříme, že tato novinka bude mít úspěch při stále se zvyšujících nárocích na energetickou hodnotu budov.

[nggallery id=30]
Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.