Naše dřevohliníková okna v obci Bystřec

 

Jak se zdá, tak v Orlických horách jsou právě v módě naše dřevohliníková okna. V obci Bystřec zdobí hned dva nové rodinné domy.

Skvěle zapadají do architektonického konceptu jak u dřevostavby s vysokou střechou, tak i u funkcionalisticky laděného rodinného domu.

U obou zmiňovaných staveb našla praktické uplatnění i naše posuvná okna, která umožňují pohodlný vstup na terasu.

RD Bystřec


 

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.