Možnost osazení oken TTK komfort plus, TTk pasiv plus, TTK alu plus speciálním sklem planibel Tri

Nabízíme osazení oken se speciálním sklem, které má vetší solární faktor než standardní trojsklo a tím lze dosáhnout většího zisku tepla ze slunečního záření. Hlavní přednosti těchto okem je VYSOKÁ PROPUSTNOST SVĚTLA, OPTIMÁLNÍ VYUŽITÍ SLUNEČNÍ ENERGIE a VÝBORNÉ IZOLAČNÍ VLASTNOSTI s možností roční úspory energie až o 10 %. Další informace naleznete v přiloženém souboru

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.