Minimalistický skvost s posuvnými stěnami v Orlických horách

 

V Orlických horách nyní stojí jeden z nejhezčích a nejmodernějších rodinných domů v širokém okolí. Je to i naší zásluhou, jelikož se tato minimalistická stavba pyšní našimi dřevohliníkovými okny. Ta nejenže zapadnou do charakteru celé stavby, ale také ideálně zaizolují celý interiér před vlivy proměnlivého horského klimatu.

Dalším prvkem, který dotváří moderní image tohoto rodinného domu, jsou dřevohliníkové posuvné stěny, vedoucí na terasu. Právě díky nim vypadá konstrukce stavby odlehčeně a přirozeně, a zároveň si zachovává veškeré tepelně-izolační vlastnosti.

realizace rd orlicke hory

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.