Jubilejní 25. Mezinárodní stavební veletrh – FOR ARCH

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH je největší stavební veletrh v České republice. Minulý ročník byl zaměřen na téma Rekonstrukce a revitalizace. Toto téma přilákalo velké množství lidí a prezentovalo se zde velké množství nejnovějších trendů a technologií ve stavebnictví. Mezinárodní stavební veletrh je tedy vnímán jako ideální prostředí nových impulsů pro firmy.

Jubilejní 25. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2014 proběhne ve dnech 16. – 20. 9. 2014 opět v prostorách PVA EXPO PRAHA. Po minulém úspěchu se tematicky opět zaměří na REKONSTRUKCE A REVITALIZACE.

Rekonstrukce a revitalizace domu má spoustu přínosů a výhod. Patří mezi ně výrazná úspora energie za vytápění, zamezení tvorby plísní a zatékání do domu. Bydlení je bezpečnější a vzhled domu je v perfektním stavu jak zvenku tak i uvnitř. Při vstupu do domu Vás čeká pocit bezpečí, pohoda a příjemná změna.

Co se na veletrhu FOR ARCH můžete dozvědět?

Co na veletrhu FOR ARCH v rámci tématu rekonstrukce a revitalizace naleznete?

  • Rekonstrukce plochých i šikmých střech, sedlové střechy, zhotovení nadstavby či zateplení střech.
  • Zateplování celých objektů, zateplení obvodového pláště, střechy, sanace panelů obvodového pláště apod.
  • Opravy a výměna vnitřních rozvodů vody, plynu, elektřiny.
  • Rekonstrukce a výměna oken, dveří nebo domovních vstupů.
  • Rekonstrukce, výstavba, opravy balkónů, lodžií aj.
  • Všeobecně téma rekonstrukce a revitalizace.

Na veletrhu proběhnou současně akce jako FOR THERM, FOR WOODBAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER.

Zúčastněte se veletrhu FOR ARCH!

Zažijete atmosféru největšího a nejnavštěvova­nějšího stavebního veletrhu v ČR i s účastí zahraničních vystavovatelů. Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH má nejdelší tradici v České republice a budete svědky průřezem všemi oblastmi ve stavebnictví.

Na 25. Mezinárodním stavebním veletrhu s hlavní tématikou „rekonstrukce a revitalizace“ se bude prezentovat také naše společnost TTK CZ s.r.o.

Těšíme se na Vás!

Oficiální web veletrhu www.forarch.cz

Jubilejní 25. Mezinárodní stavební veletrh – FOR ARCH
Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.