Již čtvrt století s vámi

Letos slavíme 25. výročí od založení firmy v roce 1992. Tenkrát jsme ještě žili v Československu, Amerika si zvolila za prezidenta Billa Clintona a v Barceloně se konala letní Olympiáda. A ve stejnou dobu, jen na jiném místě, založil nadějný truhlář z východních Čech novou společnost, která vyráběla hlavně zdvojená okna a atypické truhlářské výrobky.

25 let s vámi

 

O tom, že založení firmy byl krok správným směrem, svědčí nejen naše letošní pětadvacáté narozeniny, ale i to, jakým způsobem se firma rozrůstala nejen u nás v Česku, ale i za hranicemi. Jedním z důvodů je určitě také neustálé rozšiřování výrobního sortimentu a vylepšování výrobních technologií.

K patnáctým narozeninám v roce 2007 jsme si nadělili novou administrativní budovu včetně vzorkové prodejny a školícího centra pro obchodní partnery. Ta se stala pomyslnou třešinkou na dortu, který představuje moderní výrobnu se špičkovými stroji a vlastní lakovnou s automatickou regulací vnitřního prostředí.

V rámci našeho jubilejního roku se můžete už nyní těšit na další novinky, příspěvky a zajímavé informace ze světa TTK.

Děkujeme, že jste s námi – bez vás, našich zákazníků, by to totiž nešlo!

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.