Fotografie z 25. Mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH!

Jubilejní 25. mezinárodní veletrh se konal ve dnech 16. – 20. 9. 2014 v prostorách PVA EXPO PRAHA. I tento rok se těšil velké návštěvnosti a téma bylo i jako minulý rok rekonstrukce a revitalizace.

Neděle je ještě poslední den, kdy můžete veletrh navštívit!

Na veletrhu jste se mohli dozvědět mnoho zajímavého a jako malou ochutnávku přikládáme fotografie z akce.

Těšíme se na příští rok!

[nggallery id=35]
Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.