FOR ARCH 2016 se opravdu povedl

Děkujeme za návštěvu našeho stánku na veletrhu For Arch 2016 a těšíme se na další ročník.

Jsme rádi, že jsme se zde setkali s dlouholetými partnery a spokojenými zákazníky, ale že jsme i navázali nové obchodní vztahy s českými i zahraničními firmami a oslovili nové klienty, kteří do svých stavebních projektů hledali vhodná okna a dveře.

Byli jste u nás a rádi byste ještě nějaké doplnění k nabídce? Neváhejte se nám ozvat na bednar@ttkcz.eu nebo volejte +420 465 393 246.

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.