Eurookna TTK se na Vás těší na veletrhu FOR ARCH 2016

Chcete se přesvědčit o kvalitě našich výrobků na vlastní oči? Potřebovali byste poradit, pro jakou variantu eurooken se rozhodnout? Rádi byste vyměnili vchodové dveře, ale nejste si jisti Vaším výběrem?

Zastavte se za námi na veletrhu FOR ARCH 2016, doporučíme Vám vhodné řešení.

Budeme se na Vás těšit v Hale 3 ve stánku 3B08.

for-arch-2016-banner

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.