Dřevěná okna TTK komfort plus mají i v Rudolticích

Majitel novostavby v Rudolticích v okrese Ústí nad Orlicí měl jasnou představu o tom, jaká dřevěná okna pro objekt zvolí.

Vybral si dřevěná okna typu TTK komfort plus, která vynikají moderním designem, jedinečnou konstrukcí a izolačními vlastnostmi, kterých je docíleno izolačním trojsklem. Okna TTK komfort plus jsou oblíbena také pro svou vysokou odolnost proti větru a dešťové vodě.

Dále byla do připravené konstrukce stavby použita také skla.

Dřevěná okna jsou vhodná i pro jiné typy staveb  a bytových domů či kancelářských objektů. Prohlédněte si naši nabídku dřevěných a dřevohliníkových oken.

IMG_6239

 

 

 

 

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.