využijte naší zimní akce!
AKCE PRO ZIMNÍ OBJEDNÁVKY

 

Cenová nabídka zdarma

 

Zimní akce: kvalitní dřevěná a dřevohliníková okna s 10% slevou!

Rozzářte svůj domov s našimi kvalitními dřevěnými a dřevohliníkovými okny a dveřmi, které nejenom poskytují bezpečnost a energetickou účinnost, ale také dodávají váš domov jedinečným šarmem. A to se skvělou slevou! Získejte svá okna za nejlepší cenu, co se letos dá sehnat!

Proč naše okna a dveře?

  • Přírodní krása: Naše dřevěná okna a dveře jsou vytvořena s láskou k detailu, zachovávající přírodní krásu dřeva. Každý kus je jedinečný, a tím i váš domov.
  • Moderní technologie: Dřevohliníková okna spojují teplé a estetické vlastnosti dřeva s odolností a nízkou údržbou hliníku. Kvalitní materiály, které odolají výzvám času.
  • Energetická účinnost: Naše okna jsou navržena s ohledem na úsporu energie. Poradíme Vám, který z našich profilů se Vám bude nejvíce hodit!

Zimní akce: sleva 10 % na vše!

Objednejte co nejdříve! Sleva 10 % platí omezenou dobu a je závislá na obsazení výrobní linky.

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.