Fotogalerie – eurookna

Fotogalerie našich dřevěných a dřevohliníkových oken

Zobrazit
Fotogalerie – vchodové dveře

Fotogalerie různých typů námi nabízených vchodových dveří.

Zobrazit
Fotogalerie – posuvné stěny

Fotogalerie našich posuvných a skládacích stěn.

Zobrazit
Fotogalerie – ostatní produkty

Prohlédněte si fotogalerii ostatního příslušenství k eurooknům, o které je můžete doplnit.

Zobrazit
dům s prosklenou stěnou

Fotogalerie

Naše fotogalerie vám představí dřevěná okna, vchodové dveře, eurookna, posuvné a skládací stěny v konkrétních realizacích.

Prohlédněte si fotogalerii realizovaných projektů – dřevěná okna, dřevo-hliníková eurookna, vchodové dveře, posuvné stěny a další produkty či příslušenství, které jsme našim klientům dodali.

Pokud se Vám jakákoli realizace líbí a chtěli byste stejné provedení pro Váš dům či byt také, neváhejte nás kontaktovat.

Rady a tipy

Rady a tipy

TTK vám pravidelně přináší nejzajímavější, nejpraktičtější a nejdůležitější informace, které potřebujete o dřevěných oknech, vchodových dveřích, posuvných stěnách a ostatním příslušenství vědět. Inspirujte se našimi radami a tipy.

Certifikáty

Certifikáty

TTK je držitelem systémové certifikace ISO 9001:2001 a všechny produkty mají Certifikáty o vlastnosti výrobku. TTK je také partnerem pro bezpečnost společnosti MAYER & CO BESCHLÄGE GMBH.

Naši prodejci

Naši prodejci

Naši prodejci eurooken se vyskytují po celé České republice a také máme několik obchodních zastoupení v zahraničí. Tato obchodní síť byla v roce 2002 propojena elektronicky a tím také dosáhla potřebné pružnosti a schopnosti reagovat na …

Časté dotazy

Časté dotazy

Při výběru vhodných oken, vchodových dveří či příslušenství pro váš byt nebo dům si kladete jistě spoustu otázek. Ty nejčastější jsme pro vás zodpověděli.